Pandora Essence

Obsahuje jemné náramky, štýlový pevný náramok, elegantnú bezpečnostnú retiazku a náhrdelníky s pestrým výberom symbolických, ručne opracovaných príveskov, pričom každý z nich vyjadruje samostatnú hodnotu.

blog5-1

Prívesky sa dajú ľahko nasadiť na náramky a náhrdelníky z Essence collection a držia na určenom mieste vďaka inovatívnemu dizajnu, ktorý bude onedlho patentovaný, spočívajúcemu v pružnom silikónovom úchyte vloženom vnútri strieborného jadra každého prívesku. Prívesky Essence sú kompatibilné len s náramky z rady Essence. Essence kolekcia sa nedá kombinovať s náramkami Moments ani s guličkami z tejto kolekcie.

blog-5-2

Pandora Essence patrí medzi jemné značky pre ženy ktoré chcú niečo iné ako je klasická Pandora. Táto kolekcia je omnoho jemnejšia a guličky v nej sú menšie ako klasické guličky. Essence preto pôsobí jemnejším dojmom. Princíp zbierania je však rovnaký. Základný náramok zapĺňate guličkami podľa vlastného výberu a vytvárate tak niečo jedinečné.

Na Essence je zaujímavé že každá gulička má svoj význam a preto zbieranie nie je len o farbách alebo tvaroch. Máte kamarátku a chcete jej vyjadriť že je Vaše priateľstvo pre Vás dôležité ? Kúpte jej na Essence náramok guličku s významom priateľstva. Vážite si Vašu mamu za to ako sa o Vás stará a chcete jej darovať niečo čo ju zaručene poteší? Potešte ju guličkou s významom starostlivosť alebo trpezlivosť.

Nádherné farby a k tomu na každej guličke z boku symbolický nápis. Jemné strieborné náramky, retiazka a bezpečtnostná retiazka. Toto je Pandora Essence!

blog5-3

Kolekciu Pandora Essence nájdete v Klenoty Trend – City Aréna Trnava, Aupark Žilina, Mlyny Nitra a na našom e-shope.

Zanechať komentár

Vaša emailová adresa nebude nikde publikovaná.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.