Klubový prívesok Pandora 2017

V klubovom prívesku sa rok čo rok zachytáva vzájomné uznanie a vernosť. Tento s láskou zhotovený vzácny symbol, ktorý si môžete zakúpiť spája srdce klubu Pandora s Vami. Prívesok zo striebra rýdzosti 925/1000 s pravým diamantom rozžiari Vašu jedinečnosť.

Tento rok Pandora pokračuje v obľúbenej tradícií a predstavuje limitovanú edíciu zberateľského prívesku ktorý je určený pre členov klubu Pandora. Na ešte väčšie ozvláštnenie edície roka 2017 tohtoročný dizajn prívesku vyberali len členovia klubu Pandora. Tento krásny dizajn srdca je inšpirovaný medailónmi dávnych vekov. Predná strana závesného prívesku predstavuje vykrojený motív srdca, ktorý nádherne obopína jeden pravý diamant. Po otvorení medailóna nájdete vyrytý rok a zadná strana je zvýraznená nápisom „ PANDORA CLUB“.

Pravý brúsený diamant v prívesku má 0,01 karátu. Jeho farba sa radí do triedy H (takmer bezfarebný) a stupeň čistoty je VS ( veľmi jemné inklúzie ktoré nie sú viditeľné voľným okom) Táto kombinácia farby a stupňa čistoty len dokazuje veľmi vysokú kvalitu diamantu.

V eshope Klenoty Trend Klubový prívesok Pandora 2017 zasielame v špeciálnej srdiečkovej krabičke na rok 2017, s taštičkou Pandora, certifikátom pravosti šperku a handričkou na čistenie šperku.

Nájdete ho tu:

Pandora klubový prívesok 2017

Zanechať komentár

Vaša emailová adresa nebude nikde publikovaná.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.