Menu
Your Cart

Prebiehajúce akcie
3 za cenu 2


PANDORA


Vyberte si dva vysnívané šperky Pandora a tretí získate ako darček.*

*Ponuka je platná od 28.11-11.12 alebo do vypredania zásob na eshope. Princíp ponuky: pri kúpe troch produktov Pandora od nás získate najlacnejší z nich ako darček. Ponuka nemôže byť kombinovaná s ostatnými zľavami a nevzťahuje sa na kolekciu Star Wars, prívesok Unicef, klubový prívesok a kolekciu príveskov k výročiu , zlaté šperky a výnimočné kolekcie. Akcia sa v e-shope odpočítava až v košíku. Pri vrátení tovaru kupovaného cez eshop je možné vrátiť len kompletnú objednávku 3ks.  V prípade výmeny šperku po skončení tejto akcie zákazník nemá nárok na zľavu.

Akcia platí od 28.11-11.12.2023

Akcia platí v e-shope aj kamenných predajniach. 


Zaži Vianoce bez starostí 

Nakúp v dátume od 1.12-24.12 2021 a vymeň do 10.1.2024. 

Tovar sa dá vymeniť kus za kus v rovnakej, prípadne vyššej hodnote tovaru ak je nenosený a je zabalený v originálom balení. 

Výmena veľkosti je možná ak je daná, nová veľkosť, skladom a náramok nevykazuje známky nosenia. 

Pre výmenu veľkosti alebo kusu tovaru je potrebné ho zaslať na adresu dole, najneskôr do 10.1.. Je potrebné priložiť k tovaru sprievodný list s údajmi z faktúry a napísať za akú veľkosť alebo kus si želáte daný tovar vymeniť.  

Star Silver s.r.o. 

Gen. M. R. Štefánika 438/116

91101 Trenčín 

Ak bude tovar nosený alebo inak poškodený vyhradzujeme si právo výmenu zamietnuť. Výmena bude uskutočnená do 30 dní od prijatia balíku v kancelárií v Trenčíne. Pri odoslaní tovaru do Bratislavy neručíme za  výmenu a dodržanie času výmeny do 30dní.