Menu
Your Cart

Rezervácia termínu na výber obrúčok

Veľmi nás teší Váš záujem o výber obrúčok u nás v Klenoty Trend. Pre Váš väčší komfort sme pripravili službu rezervácie termínu skúšky obrúčok na niektorých z našich predajní (City Aréna Trnava, Laugaricio Trenčín, Europa Banská Bystrica, Aupark Žilina, Mlyny Nitra).

Na predajniach kde je možné si rezervovať čas skúšky sa Vám vždy bude venovať jedna z našich kolegýň. Je pre nás prioritou, aby sme Vám vedeli zabezpečiť komfort, pohodlie a odbornosť pri Vašom výbere. Na ostatných našich predajniach Vám s výberom tiež radi pomôžeme, avšak nie je tu možná rezervácia termínu.

Klenoty Trend spolupracujú dlhodobo so slovenským výrobcom obrúčok Marryline. V súčastnosti patrí spoločnosť MARRYLINE, s.r.o. k popredným výrobcom svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov a šperkov v Slovenskej republike. Všetky výrobky sú vyrábane ručne vysokokvalifikovanými zamestnancami a s použitím modernej technológie najvyššej kvality. Vysoká kvalita, rýchlosť výroby a dodania, kvalitný záručný a pozáručný servis a najmä spokojní zákazníci sú základným cieľom spoločnosti.

Štandardná dĺžka výroby obrúčok je 4-6 týždňov.

Vyberte si predajňu