Menu
Your Cart

Doprava a platba

Doručenie a doprava

Doručenie a dobierka v rámci Slovenskej republiky je zadarmo nad sumu 24€. Poštovné zadarmo je len pri nevýpredajových kúskoch tovaru. Pri výpredaji je automaticky počítané poštovné. 

Objednávky prijaté v pracovné dni do 12,00h sú expedované do 48h pracovného dňa. (S výnimkou položiek ktoré sú na objednávku od dodávateľa Evolution Group, Anne Klein atď. Tieto budú expedované hneď po doručení od dodávateľa, a o ich doručení Vás budeme informovať mailom.)

Pri výpredajovom tovare, a niektorých akciách môže byť účtované doručenie v závislosti od spôsobu dopravu. 

Objednávky zasielame kuriérskou spoločnosťou SPS alebo spoločnosťou Packeta . Doručené sú v nasledovný pracovný deň alebo podľa možností kuriérskej spoločnosti. Za predĺženia doručenia zo strany kuriérskej spoločnosti neručíme. 

Počas sviatkov a neočakávaných udalostí sa doručenie môže predĺžiť o 1-3 dni.

Počas zvýhodnených akcií, predvianočného obdobia negarantujeme doručenie do 48h nakoľko sa doručenie môže predĺžiť o 5 pracovných dní.

Kuriérska spoločnosť Vás informuje o presnom doručení zásielky prostredníctvom mailu alebo sms.

Zásielku je možné si pripoistiť sumou 1€ ktorá kryje v zrýchlenom konaní škody na zakúpenom tovare v prípade ak dôjde k strateniu zásielky, poškodeniu zásielky, zničeniu zásielky počas jej prepravy k zákazníkovi.  Zákazník má povinnosť nahlásiť že zásielka bola poškodená na emailovú adresu klenotytrendeshop@gmail.com. 


Spôsoby platby: 

Dobierka - platba kuriérovi pri prevzatí zásielky 

Platba kartou online - platba tovaru vopred 

Platba kartou na predajni - platba platobnou kartou priamo pri  vyzdvihnutí tovaru na Vami zvolenej predajni