Menu
Your Cart

Doprava a platba

Doručenie a doprava

Doručenie a dobierka v rámci Slovenskej republiky je zadarmo nad sumu 24€.

Doručenie do Českej republiky je spoplatnené a to sumou 4€(100CZK).V prípade dobierky do Českej republiky 5,20€ (130CZK). Objednávateľ okrem tohto poplatku neplatí žiadne iné poplatky.

Objednávky prijaté v pracovné dni do 12,00h sú expedované do 48h. (S výnimkou položiek ktoré sú na objednávku od dodávateľa. Tieto budú expedované hneď po doručení od dodávateľa, a o ich doručení Vás budeme informovať mailom.)

Objednávky zasielame kuriérskou spoločnosťou SPS alebo spoločnosťou Geis. Doručené sú v nasledovný pracovný deň. Pri doručení do Českej republiky sa doručenie predlžuje na 72-96h.

Počas sviatkov a neočakávaných udalostí sa doručenie môže predĺžiť o 1-2 dni.

Počas zvýhodnených akcií, predvianočného obdobia negarantujeme doručenie do 48h nakoľko sa doručenie môže predĺžiť o 5 pracovných dní.

Kuriérska spoločnosť Vás informuje o presnom doručení zásielky prostredníctvom mailu alebo sms.

Zásielku je možné si pripoistiť sumou 1€ ktorá kryje v zrýchlenom konaní škody na zakúpenom tovare v prípade ak dôjde k strateniu zásielky, poškodeniu zásielky, zničeniu zásielky počas jej prepravy k zákazníkovi.  Zákazník má povinnosť nahlásiť že zásielka bola poškodená na emailovú adresu klenotytrendeshop@gmail.com. 


Spôsoby platby: 

Dobierka - platba kuriérovi pri prevzatí zásielky 

Platba kartou online - platba tovaru vopred 

Platba kartou na predajni - platba platobnou kartou priamo pri  vyzdvihnutí tovaru na Vami zvolenej predajni